Add Announcement Here

Sonda

EuroPride

a co to jest?
5% - 1
dawaj granat!
90% - 18
jadę jestem homo
0% - 0
mama mnie nie puści
5% - 1

Total : 20

Sonda stworzona przez: Sep-29-09 00:09:27

IronPL
useravatar
User Info

Kolejny zjazd pedałów

Źródło:tvn24.pl

W lipcu 2010 roku w Warszawie odbędzie się EuroPride - ogólnoeuropejska parada środowisk lesbijek, gejów, biseksualistów oraz osób transgenderowych (LGBT). Impreza po raz pierwszy odbędzie się w tej części Europy. - Dla nas to przede wszystkim symbol przemian, jakie dokonały się w ciągu ostatnich lat - powiedział prezes Fundacji Równości Tomasz Bączkowski.
Działacz przypomniał, że jeszcze pięć lat temu, gdy prezydentem Warszawy był Lech Kaczyński, w stolicy zabroniono Parady Równości.Promocja stolicy

Organizatorzy spodziewają się, że na paradę oraz na towarzyszący jej festiwal do Warszawy przyjedzie ok. 20 tys. osób. - To wielka szansa na promocję miasta. Zamierzamy to wykorzystać i chcielibyśmy, aby wsparły nas w tym władze stolicy - zaznaczył Bączkowski.

Podkreślił, że EuroPride to nie tylko przemarsz ulicami miasta, ale także kilkunastodniowy festiwal. - Planujemy szereg wydarzeń, m.in. konferencje polityczne, wiele wydarzeń kulturalnych. Każdy się może włączyć i coś zrobić - powiedział Bączkowski.


Walka jak o piłkarskie Euro

EuroPride odbędzie się 17 lipca. Towarzyszący jej festiwal rozpocznie się 8 lipca. Organizatorem imprezy jest Fundacja Równości, która rok rocznie organizuje w stolicy Paradę Równości. - Ubieganie się o organizację EuroPride przypomina starania o igrzyska olimpijskie albo piłkarskie Euro. Był to długi proces, w którym Warszawa wygrała m.in. z Belfastem - podkreślił Bączkowski.

Nie tylko Warszawa

EuroPride zostanie zorganizowana okazji Christopher Street Day. Jest to święto obchodzone przez społeczność LGBT 27 czerwca na pamiątkę wydarzeń Stonewall riots - zamieszek na tle dyskryminacji mniejszości seksualnych, które rozegrały się w 1969 r. w Nowym Jorku.

Nazwa imprezy pochodzi od ulicy, przy której znajdował się pub dla gejów. EuroPride co roku odbywa się w innym mieście europejskim. W zeszłym roku gospodarzem imprezy był Sztokholm, a w tym roku Zurich. W 2011 r. gospodarzem imprezy będzie Rzym, zaś w 2012 r. - Londyn.


szczerze to proponuję już się organizować bo patrząc na liczby tych tęczowych cweli przedstawiające się w poszczególnych latach na tej paradzie można z pełnym przekonaniem stwierdzić że będzie nas mniej wink

a teraz już bez ironii to przy okazji tego wątku nieco bardziej aktualny temat, otóż  tak a pro po dewiantów :]

http://robertbiedron.blog.onet.pl/

Biedroń rusza w Polskę promując plugawą książeczkę dla najmłodszych :] zaczyna od pomorza będzie miedzy innymi na uniwersytecie Gdańskim zapewne będzie w każdym większym mieście i przydało by się aby wszędzie towarzyszyli tym konferencją ludzie "niepoprawni politycznie" zadający "niepoprawne" pytania :-)


Administrator has disabled public posting
CrusadeNR
Szef
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Iron: "szczerze to proponuję już się organizować bo patrząc na liczby tych tęczowych cweli przedstawiające się w poszczególnych latach na tej paradzie można z pełnym przekonaniem stwierdzić że będzie nas mniej"

Wg mnie tylko jeden raz udało się naprawdę zatrzymać pedałów. Było to w Krakowie w 2004 roku. Ci co nie widzieli mogą to w dwóch częściach obejrzeć na nacjonaliście:
http://nacjonalista.pl/filmy.php?v=eJ81 … &sort=

Byłem na wszystkich kontrparadach w Krakowie i na dwóch w Warszawie i mam swoją teorie dlaczego późniejsze kontry miały mniejsza siłę od tej z z 2004r.
Otóż to była pierwsza próba sił zboczeńców w Krakowie. Nikt nie spodziewał się jawnej pomocy policji i torowaniu drogi tęczowym. Dlatego przyszły wszystkie pokolenia. Prócz młodych z narodowych organizacji były dzieci ( nawet młodsze ode mnie . Wtedy miałem 13 lat), dorośli i całkiem starzy. Policji trudniej więc było używać bezpardonowej siły, spychania starszych ludzi, nawet o lasce. Owszem MW grupowało się pod Krzyżem Katyńskim- ale bez tej dużej liczby Narodu niewiele mogliby zrobić. Ja byłem wtedy z kolegami z klasy, sąsiadami i rodzicami. Doświadczenie tych ludzi jest bardzo pomocne. Moja mama była bodajże pierwsza osobą, która zorientowała się, że  pod Wawelem manewr policji ma na celu odcięcie nas od drugiego wejścia na Wawel - który był celem parady. Doszło do głosu doświadczenie z manifestacji w czasie stanie wojennym. Mama zawołała, że nas odcinają i zanim zdążyli zamknąć szereg duża część ludzi zdążyła przebiec i zablokować to drugie wejście. Postawieniem kropki nad "I" było zablokowanie jezdni na okrzyk: "Siadamy!". Na tym filmie zwróćcie uwagę na starsza panią, która zagradza drogę policji od siedzących nas. Taką trudno skuć, wypałowac i zaciągnąć do radiowozu.

Dlatego mam myśl. Przygotujmy się do Warszawy zawczasu poprzez Odezwę. Rozlepimy po miastach. Zwróćmy się do Polaków o pomoc. Napisać trzeba krotko ale treściwie i szczerze:że ciężko nam samym - w sytuacji gdy szyją nam buty "kiboli, chuliganów i nazioli". Nie wstydźmy się poprosić Rodaków o pomoc i liczne wsparcie. No i zaapelujmy do księży. Zapukajmy do tych, którzy się nie boją. Chcemy by byli z nami- to nasi Pasterze . Niech ich obecność wspomoże nas. Wierzę, że tacy znaleźliby się. Przecież bronimy wartości katolickich i nie może być tak, że nasi kapłani stoją z boku. Żadnych krzyków, żadnego skakania tylko blokada. Może być w zupełnej ciszy. Z krzyżami podniesionymi w górę. Czy policja odważy się takich pałować i wykręcać ręce? A jeśli jakiś ksiądz zaintonuje" Boże coś Polskę" lub " My chcemy Boga" to tym lepiej.
Co o tym sądzicie?

Administrator has disabled public posting
Piotr
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Weźmy pod uwagę, że nie tylko katolikom nie podoba się promocja zboczeń, więc nie ma co zawężać przeciwników pedalstwa do środowiska chrześcijańskiego.
W ten sposób sami osłabilibyśmy nasze i tak już nieduże siły, dlatego w tej sprawie winni walczyć ramię w ramię wszyscy przeciwnicy zboczeń - katolicy, ateiści, rodzimowiercy itd.
Poza tym nie sądzę, żeby pomysł wypalił - młodzi nie wezmą krzyży, zostanie tylko grupka fanatyków, z której media zrobią kato-talibów, więc darowałbym sobie ten motyw...
Zresztą już słyszę głosy wielu narodowców określających pomysł, jako szurowski wink
A protest w ciszy?
Przy kilkudziesięciu osobach, to by wypaliło, ale w tłumie nie ma szans, bo psychologia tłumu jest taka a nie inna ( kłania się Gustaw Le Bon).
My chcemy przyciągnąć jak najwięcej ludzi, przyjdą tacy z przypadku - awanturnicy (to jest nieuniknione) stąd nie ma szans na milczący protest...

Co do poprzednich kontr-parad, to ja byłem  na większości i myślę, że owszem ludzie nie przypuszczali, że będzie taka ochrona pedałów ze strony policji, ale też przyszli z ciekawości no i by dać im odpór. Teraz z każdym rokiem ludzie są już tym znudzeni i stają się obojętni, co zadowala dewiantów, bo o to im właśnie chodzi, żeby społeczeństwo stało się bierne i poszło na ustępstwa.
Kolejnym krokiem ma być legalizacja homosiowych związków a potem adopcja dzieci...

Zgadzam się, że już zawczasu należy organizować protest. Podbijać trzeba do wszystkich środowisk, które mają podobny pogląd w temacie, co my, ot choćby do kibiców, którzy gdyby przyszli w większej masie, to z pewnością wiele byśmy zdziałali.
Niestety, mało ich było na ostatniej kontr-paradzie w Krakowie, no ale byli, nie to co w Wa-wie, w której na naszych akcjach pojawiają się tylko jednostki reprezentujące to środowisko. Jednak przy dobrej propagandzie myślę, ze udałoby się ich przyciągnąć, bo to ludzie o zdrowych poglądach, którym nie jest wszystko jedno - takie osoby głównie odpowiedzą na nasz apel a nie osoby bezideowe, którzy mają to gdzieś...
W ogóle ze stolicą jest ten problem, ze generalnie ludzie są tam bardziej liberalni, niźli w konserwatywnym Krakowie, dlatego akcje anty-pedalskie zawsze były tam słabsze. Jest tam również problem z terenem - w grodzie Kraka łatwiej ich zablokować...
Może warto zaprosić środowiska konserwatywne i narodowe z innych państw?

Co do tego skakania z okrzykiem - kto nie skacze jest pedałem - to początkowo było to fajne, bo była to nowość, ale teraz zaczyna mnie to wręcz wkurzać.
Jedno słowo przychodzi mi na myśl - małpy wink


Administrator has disabled public posting
CrusadeNR
Szef
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Piotr: "Weźmy pod uwagę, że nie tylko katolikom nie podoba się promocja zboczeń, więc nie ma co zawężać przeciwników pedalstwa do środowiska chrześcijańskiego. "

- Nie mówię o zawężeniu. Można to potraktować szerzej. Ale też nie należy ulegać propagandzie, że raptem w Polsce ateistów jest dużo. Zobacz- oni hasełkami o tolerancji wciągają na parady nawet katolików, i nie mówią by ich sobie nie zrażać. Przeciwnie, Niemiec paraduje w sutannie, obrzydliwe wypisują hasła. A katolicy i tak się dołączają. I tu musimy zadziałać - pewne rzeczy musimy im przypomnieć. Odezw może być kilka - i do katolików, i do kapłanów i do chrześcijan innych wyznań i do normalnych ateistów.

"Poza tym nie sądzę, żeby pomysł wypalił - młodzi nie wezmą krzyży, zostanie tylko grupka fanatyków, z której media zrobią kato-talibów, więc darowałbym sobie ten motyw... "
-I tak robią z katolików "fundamentalistów" i tak. Nie wolno nam ulegać presji poprawności politycznej i krytykując bierność księży w tej sprawie i społeczeństwa położyć uszy po sobie i samemu głosić te hasła tolerancji  i bać się manifestacji wiary- w imię tego, że nie wszyscy są katolikami. Młodzi nie wezmą krzyży? To jak to się ma do sztandarowych haseł organizacji narodowych?

"Zresztą już słyszę głosy wielu narodowców określających pomysł, jako szurowski "
- Orzekną, że to pomysł szurowski i znowu wyjdą w sile 30 chłopa a TV pokaże jednego dukającego zdanie.

Trzeba szukać nowych sposobów bo te dotychczasowe się zużyły i mają się nijak do pomysłowości lewaków. Oni nie gardzą ŻADNĄ okazją by dotrzeć do ludzi- i powtarzam, nie mają obiekcji typu" tego nie róbmy, bo wśród nas są też "katolicy" i ich zrazimy.

Administrator has disabled public posting
Piotr
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

http://www.youtube.com/watch?v=2JWdj5z_JlY

Postaram się odpisać koledze późnym wieczorem.
Teraz spadam do pracy wink


Administrator has disabled public posting
Jager
Dumny Polak
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Może za rok,my, użytkownicy z forum umówilibyśmy się w jakimś punkcie Wa-wy (nie znam miasta,to żeby był jakiś charakterystyczny ;P) i wspólnie poszli przeciwko zboczeńcom? Z góry mówię,że piszę się na to, może udałoby mi się zebrać też w mojej okolicy jakichś ludzi, którzy by przyjechali ze mną. Napiszcie co o tym myslicie.


Administrator has disabled public posting
MłodyOrzeł
Młody Polak
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Mnie by rodzice nie puścili.

P.S
Jager a skąd jesteś?


Administrator has disabled public posting
MłodyOrzeł
Młody Polak
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Chociaż ja chętnie bym pojechał big_smile W Warszawie byłem tylko raz.


Administrator has disabled public posting
IronPL
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

jak dla mnie to musi być zwyczajnie koordynowana akcja :-) jestem oczywiście stronniczy i liczę na koordynacje MW wink ale nie koniecznie, najważniejszy jest cel, czyli żeby akcja dobrze wyszła, rozbijanie się na mniejsze niezależne gróbki od ostatnich dwóch - trzech lat  kończy się np. w Krakowie klęską :] trzeba współpracować żeby osiągnąć sukces smile szczególnie w tak skandalicznej sprawie jak najazd obcego bydła do naszej stolicy skoro nawet z rodzimym nie możemy sobie poradzić :]
wszędzie powinno być o tym głośno oczywiście w negatywnym świetle ( Crus liczymy na jakiś mocny filmik big_smile) uważam że należało by napisać do ludzi nam bliskich a popularnych w mediach (Cejrowski, Terlikowski, Najfeld itp.) którzy mają o wiele szersze pole do popisu jeśli chodzi o możliwości krytyki tego gówna :]
jeśli ktoś mi zarzuci że była by to dla pedalstwa dodatkowa reklama to z góry odpowiadam że żarty się skończyły i nie ma mowy o żadnej reklamie :] tego to akurat Oni mają dość dlatego należy powoli wytaczać działa bo huk i hałas z naszej strony zaczyna już być konieczny
co do zaproszeń osób z zagranicy to o zgrozo chyba najlepsze kontakty jak do tej pory ma F(b)ALANGA, ale tak jak powiedziałem wcześniej trzeba się zjednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi  MW ONR NOP, nie zrzeszeni ale i UPR i PR nawet niech to będzie Bubel hmm byle by to było zgrane i było nas jak najwięcej bo jak tego nie ogarniemy to za przeproszeniem chuja im zrobimy a tylko się wygłupimy, a tu potrzebne jest danie silnej tamy pokazanie głosu większości społeczeństwa tylko trzeba to społeczeństwo przekonać żeby ruszyło dupę


Administrator has disabled public posting
MłodyOrzeł
Młody Polak
useravatar
User Info

Re: Kolejny zjazd pedałów

Ja spróbuje w tym roku dołączyć do MW


Administrator has disabled public posting
You are here Ogólne Hyde Park Kolejny zjazd pedałów